Семінари лютого 2022

Семинары февраля 2020

Семінари про важливе

Новий 2022 рік почався з розширень пізнавальних кордонів нашого центру “Практичної Нейропсихології”. В нас стартували семінари для батьків. Нам дуже цінно, що батьки брали активну участь в обговоренні тем і відчували себе розкуто ставлячи запитання та поділяючись історіями з дитинства свого малюка.

Час семінару пролетів непомітно, а всередині залишилося одне бажання – хочемо слухати ще! Вирішили, що ми продовжимо вивчення хвилюючих тем на наступних семінарах центру. За оновленням заходів для батьків ви можете стежити на нашому сайті у розділі “Навчання” (посилання наприкінці статті).

Олена Кіпаренко
Ідея та організація проведення інформативних семінарів для батьків належить керівнику нашого центру, нейропсихологу та клінічному психологу – Олені Кіпаренко.

Також пальму першості проведення першого семінару Олена взяла на себе з темою “Батьківський невроз”.

Семінар був неймовірно насиченим і живим завдяки наявності безлічі прикладів з практики роботи Олени. Розібрали, що впливає на стан тривожності мам та тат, що вони можуть зробити для дитини, які ситуації призводять дітей до психологічної травми, а які ні, про що справді важливо турбуватися.

Дякуємо психоаналітиці Олені Бабій за семінар “Залежна поведінка дитини”.
Дуже цікава та складна тема.
Олена докладно розповіла про стадії розвитку дитини і наскільки по-своєму важливий кожен етап.

Найважливішу роль у вихованні малюка, як відомо, грають батьки, тому були й дуже важливі практичні поради для кожного етапу.
Оскільки тема досить об’ємна, вирішили, що ми продовжимо вивчення хвилюючої теми залежностей дитини у березні.

Катерина Кучина
Дякуємо спікеру Катерині Кучиній за роз’яснення всіх тонкощів проблем із мовою у дітей простою та зрозумілою мовою. Катерина, як логопед та керівник дитячого центру “Обрій”, розповіла про успіхи подолання складних мовленнєвих порушень у діток зі свого досвіду.

Батьки мали безліч питань, як по складних термінах і симптомах по ходу семінару, так і особистих питань стосовно своїх малюків. Одним з важливих висновків зустрічі та порада батькам – НЕ ЧЕКАТИ, а звертатися до фахівця за допомогою своєчасно.

Нам дуже цінно, що батьки брали активну участь в обговоренні тем і почуваються розкуто ставлячи питання і ділячись історіями з дитинства свого малюка.
Запрошуємо Вас приєднатися!
Слідкуйте за оновленням майбутніх семінарів, перейшовши по кнопці.

Розклад семінарів